De drumfanfare Celebration uit Zwijndrecht organiseert een concert van vier slagwerkgroepen. Naast de slagwerkers van Celebration heeft men drie verenigingen bereidt gevonden hieraan deel te nemen.
De slagwerkers van: de Rijnmondband Schiedam, Juliana ’s Gravendeel en Apollo uit Brouwershaven zullen naast Celebration dit concert verzorgen. Het concert vindt plaats in gebouw Panoord in Zwijndrecht, op zaterdag 1 november.
De zaal gaat open om 19.15 uur en het concert begint om 19.30 uur met een optreden van Apollo, gevolgd door de slagwerkers van Juliana. Na de pauze treedt Celebration op en als laatste groep komen de slagwerkers van de Rijnmondband aan de beurt. Deze muzikale avond wordt afgesloten met een gezamenlijk tamboersnummer; “Margos in Jumping Five”. Vier korpsen, één geluid, gesmeed uit precisie, passie en kracht.
De toegang is gratis. Dus kom naar het slagwerkspektakel “Slagkracht door Samenwerking” op zaterdag 1 november in Zwijndrecht.
 
		 
		


